Широкий спект запчастин
до зернозбиральних комбайнів

  • СПРАВЕДЛИВА ЦІНА
    Завжди доступні ціни на запчастини
  • ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ
    Унікальне поєднання товарів в одному місці
  • ШВИДКА ДОСТАВКА
    Поставка запасних частин по Україні
Перейти в каталог

Запчастини для комбайнів

Широкий асортимент запасних частин і універсальних товарів для ремонту зернозбиральних комбайнів різних поколінь

Запчастини для жаток

Запасні частини для змінних комбайнових жаток, які призначені для збору кукурудзи та інших сільськогосподарських культур

Запчастини для прес-підбирачів

Запчастини для популярних моделей квадратних і круглих прес-підбирачів для сіна і фуражу

Запчастини дизельних двигунів

Запасні частини для дизельних двигунів сільгосптехніки і спецтехніки

Провідні виробники

Запчастини до сільгосптехніки - Agrovik.ua


Агровік забезпечить безперебійну, надійну роботу вашої сільськогосподарської техніки. У нас кожен день хороший вибір поршнів, втулок, пружин та інших оригінальних або замінників деталей для задоволення найвимогливіших замовників. Поставка високоякісних запчастин до сільськогосподарських комбайнів, прес-підбирачів, таких брендів, як Клас, Laverda, Нью Холланд, Sampo і ін. В найкоротші терміни - це основний напрямок діяльності нашої компанії.

Оперативна допомога вашій техніці

Коли з ладу виходить будь-яка спецтехніка, це тягне за собою неодмінні збитки. Істотно скоротити час простою допоможе інтернет-магазин Agrovik.ua, надавши великий вибір запчастин. Для всіх важливих вузлів зернозбиральних, картоплезбиральних, кормозбиральних комбайнів та додаткове обладнання для підвищення продуктивності роботи: деталі підвіски, трансмісії, ножі, ремені і т.д.

Запчастини до прес-підбирачів: манжети, направляючі, маточини, тарілки і т.д.

Запасні частини до сільськогосподарських машин FENDT, LANDINI, JOHN DEERE, CLAAS, NEW HOLLAND тощо.

Запчастини до двигунів Perkins на різний транспорт.

Якщо ви маєте обмежений бюджет, а задіяти техніку потрібно в максимально стислі терміни, Ви можете скористатися особливим пропозицією і купити якісні аналоги запчастин, які обійдуться для вас дешевше, але так само гідно забезпечать довгострокову надійну роботу техніки. Наявність постійного вибору запчастин в магазині, швидка доставка в ваш регіон і оптимальна цінова політика дозволить вам позбавити себе від тривалої біганини по фірмових магазинах і невигідних простоїв техніки.

Що Ви отримаєте?

Співпрацюючи з нашой компанією, ви отримуєте можливість оформити покупку онлайн, без необхідності залишати робоче місце. Вам необхідно буде лише залишити заявку на нашому сайті, написавши цікаву деталь і марку вашої техніки. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, то не буде зайвою безкоштовна допомога від наших операторів. Вони швидко постараються допомогти вам в пошуках і усуненні непрацюючих вузлів і допоможуть підібрати гарну запчастина по ціні та якості, що ідеально підходить на вашу техніку. Крім того, важливою перевагою нашої роботи є швидкі терміни реалізації. Весь спектр запчастин вже є на нашому складі, тому ми може облямувати замовлення після вашого підтвердження в магазині онлайн. Чекаємо ваших дзвінків!