Марка

Узел

Товар

Прес-підбирач

Знайдено 1030 товарів
Сортувати по


Прес-підбирач - надійний помічник фермера

Заготівля кормів, фуражу та сіна для тварин є одним з найбільш трудомістких процесів в роботі фермерського господарства. Для полегшення праці людини широко використовується спеціальна техніка сільськогосподарського призначення. Прес-підбирач дозволяє здійснювати збір сіна з землі, запресувати і упакувати його, а також перевезти до місця призначення. Корми, заготовлюють за участю такої техніки, ущільнюються у вигляді пресування, гранулювання або брикетування.

Сезонна інтенсивність робіт на цих машинах призводить до їх частих поломок. І тому запчастини до прес-підбирача є найважливішим моментом при технічному обслуговуванні. Якщо ваша чудо-техніка відмовляється працювати і вам відома причина поломки, ми радимо звернутися до нас у пошуках необхідних деталей і комплектуючих.

Наприклад, в нашому віртуальному каталозі ви знайдете запчастини до Сlaas. Відмінна і надійна автоматична змащення ланцюгів дозволить вам мінімізувати витрати на поточне обслуговування техніки і продовжить термін служби роликового ланцюга. Ремінці прес-підбирача, пропоновані нами, забезпечать надійність каркасу ременя.

Запчастини до Sipma, наявні у нас, дозволять вам оптимізувати роботу техніки цієї відомої торгової марки. Ми пропонуємо:

         шестерні секцій;
         голки сталеві і чавунні;
         пальці в'язальні;
         ролики-штовхачі;
         ножі;
         захвати шнура.
Цю та іншу продукцію від перевірених виробників ви маєте можливість замовити у нас в будь-який зручний момент.

Запчастини до welger - прес-підбирача від німецького виробника, також пропонуються нами в розширеному асортименті. Ви можете придбати завжди потрібні деталі для забезпечення безперебійної роботи всіх вузлів механізмів. У нас ви неодмінно знайдете: ремені в рулонах на метраж, шестерні, в'язальні ножі, барабани, плити, шліцьові зірочки та інше.

Співпрацюючи з нами, ви забезпечите свою техніку якісними запасними частинами за вигідною ціною.