Бренд arrow images

Підкатегорії arrow images

Продукт arrow images

Показать все

Знайдено 507 товарів
Сортувати по


Як вибрати та купити жниварку для трактора в Україні

Купити якісну жниварку для трактора – це важливий крок для підвищення продуктивності сільськогосподарських робіт в Україні. Однак, вибрати відповідну жниварку для свого трактора може бути важко, враховуючи різні фактори, такі як розміри, тип культури, потужність трактора та інші. У цій статті ми розглянемо ключові фактори, які потрібно враховувати під час вибору жниварок для трактора в Україні.

Розміри та тип жниварки

Перший фактор, який потрібно враховувати при виборі жниварки для трактора – це її розміри. Жниварки різних розмірів доступні на ринку України, і вибір залежить від розмірів поля, яке необхідно прибрати. Жниварки різної ширини і довжини доступні на ринку, від 3 до 12 метрів завширшки і від 1,5 до 9 метрів завдовжки. У нас в каталозі ви знайдете різні моделі як за моделлю, так і за виробником.

Тип жниварки

Наступний фактор, який потрібно враховувати при виборі жниварки для трактора, - це тип культури, яку необхідно прибрати. Жниварки розрізняються за типом культури, такі як пшениця, ячмінь, жито, овес, кукурудза, цукрові буряки та ін. Кожен тип жниварки має свої особливості, і вибір потрібно робити на основі типу культури, яку потрібно прибрати.

Потужність трактора

Як визначити потужність трактора

Вибір жниварки для трактора також залежить від потужності трактора. При виборі жниварки необхідно враховувати потужність трактора, щоб жниварка могла працювати на максимальній продуктивності. Потужність трактора зазвичай вказується у кінських силах (к.с.) чи кіловатах (кВт). Щоб визначити потужність трактора, можна звернутися до документації виробника трактора або знайти цю інформацію на табличці на тракторі.

Як вибрати жниварку залежно від потужності трактора

Залежно від потужності трактора, потрібно вибирати жниварку відповідної потужності. Для тракторів з низькою потужністю (до 80 к.с.) краще вибирати жниварки з меншими розмірами, щоб забезпечити їх оптимальну роботу. Для тракторів з потужністю від 80 до 120 л. бажано вибирати жниварки середніх розмірів (від 4 до 6 метрів завширшки). Для тракторів потужністю понад 120 к.с. можна вибирати жниварки більших розмірів (більше 6 метрів завширшки).

Продуктивність жниварки

При виборі жниварки для трактора також слід враховувати її продуктивність. Жниварки з більшою продуктивністю можуть забезпечувати більш високу швидкість прибирання, що в свою чергу підвищує ефективність роботи.

Якість жниварки

Якість жниварки також є важливим фактором при виборі. Жниварки вищої якості можуть забезпечити більш тривалий термін служби та менші витрати на обслуговування.

Ціна жниварки

Ціна жниварки також є важливим фактором при виборі. Жниварки вищої якості можуть коштувати дорожче, але інвестиції в якісну жниварку можуть окупитися в майбутньому завдяки її тривалому терміну служби та вищій продуктивності.

Купити жниварку для трактора в Україні.

Жниварки для тракторів можна купити у нашому інтернет-магазині, що спеціалізується на продажу сільськогосподарської техніки. В наявності запчастини від різних виробників. Ми можемо запропонувати найкращі варіанти жниварок залежно від ваших потреб.


Поширені запитання

  1. Як визначити відповідний розмір жниварки для мого трактора?
  2. Розміри жниварки повинні відповідати потужності вашого трактора. Для тракторів з низькою потужністю краще вибирати жниварки з меншими розмірами, для тракторів середньої потужності вибирати жниварки середніх розмірів, а для тракторів з високою потужністю - жниварки більших розмірів.
  3. Як вибрати жниварку для прибирання конкретної культури?
  4. Для збирання різних культур можуть використовуватися різні типи жниварок. Наприклад, для збирання пшениці краще використовувати жниварки з шириною до 4 метрів, а для збирання кукурудзи - жниварки з шириною понад 6 метрів.
  5. Як підтримувати та обслуговувати жниварку?
  6. Для підтримки жниварки в хорошому стані рекомендується регулярно проводити її технічне обслуговування, що включає перевірку і заміну несправних деталей, очищення від забруднень і змащення рухомих частин. Також необхідно стежити за правильною експлуатацією жниварки під час роботи в полі.
  7. Як вибрати жниварку з хорошим співвідношенням ціна/якість?
  8. Для вибору жниварки з хорошим співвідношенням ціна/якість рекомендується звертатися до перевірених виробників, порівнювати характеристики та відгуки інших користувачів, а також звернутися за порадою до професіоналів у цій галузі.
  9. Чи можна купити жниварку для трактора в кредит?
  10. Так, багато магазинів і дилерів пропонують можливість придбання жниварок у кредит, тому перед покупкою варто уточнити цю можливість та ознайомитися з умовами кредитування.

 

Вибір жниварки для трактора – це важливий крок для підвищення продуктивності сільськогосподарських робіт в Україні. При виборі жниварки необхідно враховувати такі фактори, як розміри та тип жниварки, потужність трактора, продуктивність та якість жниварки, а також ціну. Купівля якісної жниварки може бути інвестицією в майбутнє та гарантувати більш ефективну роботу в полі.