Немає в наявності
Фильтр масляный P550315 [Donaldson]

Фільтр масляний P550315 [Donaldson]

  • AD-99209
  • Код товару: AV-5830

Фильтр масляный для комбайнов Claas: Mega, Dominator, Juguar, Lexion и двигателей Mercedes. Предназначен для удаления загрязнений в виде масляных нагаров, металлической стружки и т.д.

от 264,0 ₴
0 Замовити

В связи с коливанием курса и роста цен, цены уточнять!
Доступен под заказ 10-20 дней

Виробник:
Фильтр масляный P550315 [Donaldson]
Рейтинг 5/5 основан на 55 оценках

Фільтр масляний P550315 [Donaldson]
Виробник: DONALDSON

Країна походження: Саудівська Аравія
Призначення масляного фільтра:
Масляний фільтр призначений для видалення з моторного масла шкідливих частинок, що утворюються в результаті зносу поверхонь тертя, а також внаслідок попадання в масло твердих продуктів згоряння палива.
 
Будова масляного фільтра:
Масляний фільтр складається з металевого корпусу, фільтруючого елемента і двох клапанів: перепускного (його називають іноді запобіжним або обвідним) і зворотного (антідренажного) клапанів.
 
Принцип роботи масляного фільтра:
Після запуску двигуна, запускається в роботу масляний насос, який забезпечує циркуляцію масла під тиском з піддону картера до двигуна. Перед потраплянням в двигун масло проходить через фільтруючий елемент масляного фільтра, очищаючись при цьому від шкідливих включень. При забрудненні фільтруючого елемента або при різкому підвищенні частоти обертання колінчастого вала двигуна, спрацьовує перепускний клапан, який забезпечує подачу масла в двигун. Зворотний клапан утримує масло в фільтрі при непрацюючому двигуні з тим, щоб забезпечити швидке встановлення заданого тиску в системі під час запуску двигуна.

Вага, кг0.32
Внутрішній діаметр, мм24
Висота, мм195
Зовнішній діаметр, мм83

Щойно переглянуті товари